Sezóna 2018/2019

Čertovský turnaj 2018

Kategorie: Sezóna 2018/2019 Zaslal: Petr Bradáč

9.ročníku oddílového turnaje se v neděli 2.12.18 zúčastnilo 41 našich nadějí, které byly rozděleny do čtyř kategorií: minižáci/minižačky šermující minikordy, mladší žáci/mladší žačky šermující rovněž minikordy, žáci/kadeti a žačky/kadetky soupeřící kordy. 

 

Prapůvodně tento turnaj vznikl pro pár oddílových dětí, kterým chtěli rodiče udělat radost. Tento rok, ač turnaj dosáhl daleko větších rozměrů, to byli opět ruku v ruce rodiče s nejstaršími odchovanci, kdo vzal věci do svých rukou. Řečeno ústy jednoho z trenérů: "Kdybych tu nebyl, tak by se nic nestalo, ale jsem tu hrozně rád!" A opravdu - jediným vytíženým ze strany trenérů byl pan Jílek, který počítal výsledky a makal za počítačem. Vše ostatní zařídili rodiče - od seznamu přihlášených, přes nošení laviček a židlí, přinesení cen, obstarání a kompletaci balíčků, po předpřipravení diplomů. K tomu ještě stihli udělat nabídku šermířského materiálu, oddílového materiálu, zorganizovat focení kalendáře včetně jeho distribuce, připravit a vést malý bufet a zadarmo pro ostatní do něho napéct dobroty. Po turnaji samozřejmě odnést lavičky a židle a navíc pomoci s přemístěním některých věcí z šatny v prvním patře. Vážení rodiče, klobouk dolů!! Obrovsky Vám chci poděkovat. Za sebe, za trenéry (kteří mimochodem byli všichni přítomni kromě dvou pobývajících toho času v zahraničí!) i za Vaše děti.

Samostatný dík patří našim nejstarším odchovancům (18-22 let). Všechny zápasy turnajů odsoudcovali sami, ač většina z nich přijela z vlastních turnajů ze zahraničí den předem večer či v noci, a další měli za sebou maturitní plesy. Navíc Honza Smitka řídil oba turnaje. Díky moc. Kéž si z vás vezmou ti mladší příklad....

Snad se Vám, kteří jste byli přítomni, Čerťák líbil jako mně. Je příjemné pouze zahajovat turnaj a vyhlašovat výsledky...

Přeji Vašim dětem, aby příští rok opět přišli čerti v podobě suprových rodičů a starších kamarádů. Pak i ony jako letos nebudou zlobit (alespoň přes turnaj). Tedy doufám. 

 

Konečné pořadí turnaje minižáků a minižaček  "zde"

Konečné pořadí turnaje mladších žáků a mladších žaček  "zde"

Konečné pořadí turnaje žáků s kadety  "zde"

Konečné pořadí turnaje žaček s kadetkami  "zde"

Fotky ve Fotogalerii 2018/19 Čertovský turnaj

Další fotky na "https://serm-plzen.rajce.idnes.cz/Certovsky_turnaj_2018_-_02.12.2018/"

 

Předchozí stránka: Zprávy
Další stránka: Kalendář