Po oddychovějším únoru byl březen ve znamení několika mezinárodních turnajů, z nichž především turnaj v polské Wroclawi byl velmi silně obsazen. O to více může těšit pěkné 24. místo Nikoly JÍLKOVÉ (1995) v kordu žákyň, když další postup jí unikl až v samém závěru boje s mladou litevskou šermířkou. Na domácí scéně se v kordu juniorů na turnaji v Praze 13. místem neztratil Ondřej KRMÁŠEK (1990), rovněž tak ve Zlíně 8. místem v nejmladší kategorii fleretu Petr BRADÁČ (1996).
Výsledky jednotlivých závodníků:
SKROVNÝ Petr (1984)
kord senioři
15.03.09 Olomouc : 45. místo z 81 účastníků (CZ)
skupina : 3 vítězství / 6 soubojů (3:5, 4:5, 5:1, 5:3, 5:1, 4:5)
eliminace (64) : 12:15 (KOŠČ-Slavia UK)
KRMÁŠEK Ondřej (1990)
kord senioři
15.03.09 Olomouc : 42. místo z 81 účastníků (CZ)
skupina : 3 vítězství / 5 soubojů (5:3, 4:5, 5:1, 5:3, 4:5)
eliminace (64) : 14:15 (MOTALÍK-Dukla Olomouc)
kord junioři
22.03.09 Praha : 13. místo z 44 účastníků (CZ, SK)
skupina : 3 vítězství / 5 soubojů (5:1, 5:4, 4:5, 5:3, 2:5)
eliminace (32) : 12:11 (RUBEŠ-K.Vary)
eliminace (16) : 8:15 (POKORNÝ-Humanita)
HABRYCHOVÁ Eva (1991)
kord seniorky
14.03.09 Olomouc : 16. místo z 24 účastníků (CZ)
skupina : 1 vítězství / 5 soubojů (1:5, 1:5, 0:5, 2:5, 5:2)
eliminace (32) : 15:10 (JÍLKOVÁ-Loko Plzeň)
eliminace (16) : 12:15 (VACINOVÁ-USK Praha)
kord juniorky
22.03.09 Praha : 11. místo z 25 účastníků (CZ, SK)
skupina : 3 vítězství / 5 soubojů (5:2, 4:5, 5:3, 1:5, 5:2)
eliminace (16) : 13:15 (PECHOVOVÁ-K.Vary)
JÍLKOVÁ Nikola (1995)
kord seniorky
14.03.09 Olomouc : 17. místo z 24 účastníků (CZ)
skupina : 2 vítězství / 5 soubojů (4:5, 4:5, 5:4, 1:4, 5:1)
eliminace (32) : 10:15 (HABRYCHOVÁ-Loko Plzeň)
kord žačky
26.03.09 Polsko-Wroclaw : mezinárodní turnaj za účasti závodníků z 15 zemí
27. místo z 105 účastníků
skupina : 4 vítězství / 5 soubojů (5:4, 5:0, 3:5, 5:2, 5:2)
eliminace (64) : 15:11 (MATĚJKOVÁ-ČR, Karlín)
eliminace (32) : 12:15 (MANCINSKAITE-LAT, Kaunas) fleret žačky
22.03.09 Zlín : 11. místo z 40 účastníků (CZ, SK)
skupina : 4 vítězství / 5 soubojů (5:4, 5:1, 2:5, 5:0, 5:0)
eliminace (32) : 15:4 (KAVANOVÁ-Opava)
eliminace (16) : 10:15 (BOHÁČKOVÁ-Ostrava)
29.03.09 Rakousko-Mödling : 19. místo z 29 účastníků (CZ, SK, AUT, HUN, SRB)
skupina : 2 vítězství / 5 soubojů (2:3, 1:4, 5:4, 3:2, 3:4)
eliminace (32) : 9:15 (PASZTOR-HUN, Törekves)
ČERMÁK Radek (1991)
kord junioři
22.03.09 Praha : 19. místo z 44 účastníků (CZ, SK)
skupina : 4 vítězství / 6 soubojů (4:5, 4:1, 5:1, 5:1, 3:5, 5:2)
eliminace (32) : 13:15 (KAPUSTA-SC Praha)
POHANKA Dan (1991)
kord junioři
22.03.09 Praha : 25. místo z 44 účastníků (CZ, SK)
skupina : 2 vítězství / 5 soubojů (2:5, 5:0, 5:4, 4:5, 4:5)
eliminace (32) : 10:15 (BERECZ-SR, BŠK Martinengo)
KODEDOVÁ Barbora (1990)
kord juniorky
22.03.09 Praha : 17. místo z 25 účastníků (CZ, SK)
skupina : 2 vítězství / 5 soubojů (3:5, 5:2, 5:3, 4:5, 3:5)
eliminace (32) : 9:15 (HOLENDOVÁ-Bohemians Praha)
BRADÁČ Petr (1996)
fleret žáci
21.03.09 Zlín : 17. místo z 34 účastníků (CZ, SK)
skupina : 3 vítězství / 5 soubojů (4:5, 5:0, 1:5, 5:0, 5:4)
eliminace (32) : 9:15 (SRP-Sokol Brno)
fleret mladší žáci
21.03.09 Zlín : 8. místo z 35 účastníků (CZ, SK)
skupina : 3 vítězství / 5 soubojů (4:2, 4:0, 2:4, 0:4, 4:2)
eliminace (32) : 10:1 (KOLODRUBEC-Bohemians Praha)
eliminace (16) : 10:8 (ZWINGER-Opava)
eliminace (8) : 8:10 (GÖTZ-USK Praha)
fleret mladší žáci28.03.09 Polsko-Wroclaw : mezinárodní turnaj za účasti závodníků z 15 zemí
86. místo z 143 účastníků
skupina : 2 vítězství / 5 soubojů (1:2, 3:4, 4:1, 4:2, 1:4)
eliminace (128) : 15:11 (TSULENĚV-RUS, Saint Petersburg)
BODIS Matěj (1999)
fleret žáci
21.03.09 Zlín : 27. místo z 34 účastníků (CZ, SK)
skupina : 1 vítězství / 5 soubojů (0:5, 3:5, 5:3, 0:5, 1:5)
eliminace (32) : 1:15 (BLINKA-USK Praha)
fleret mladší žáci
21.03.09 Zlín : 31. místo z 35 účastníků (CZ, SK)
skupina : 0 vítězství / 4 soubojů (0:4, 0:4, 3:4, 3:4)
eliminace (32) : 0:10 (LINHART-Sokol Brno)
POUROVÁ Barbora (1996)
fleret žačky
22.03.09 Zlín : 27. místo z 40 účastníků (CZ, SK)
skupina : 1 vítězství / 4 soubojů (0:5, 4:5, 2:5, 5:3)
eliminace (32) : 1:15 (HERBERGEROVÁ-SR, Šamorín)
fleret mladší žačky
22.03.09 Zlín : 30. místo z 34 účastníků (CZ, SK)
skupina : 0 vítězství / 5 soubojů (3:4, 0:4, 3:4, 2:4, 1:4)
BOHÁČOVÁ Bára (1998)
fleret žačky
22.03.09 Zlín : 36. místo z 40 účastníků (CZ, SK)
skupina : 0 vítězství / 4 soubojů (3:5, 4:5, 0:5, 2:5)
fleret mladší žačky
22.03.09 Zlín : 25. místo z 34 účastníků (CZ, SK)
skupina : 1 vítězství / 4 soubojů (4:2, 0:4, 1:4, 0:4)
eliminace (32) : 1:3 (KOŽELUHOVÁ-Staré Město)